Dlažby a obklady – Jak na to

Pokud právě přemýšlíte o rekonstrukci nebo jí právě realizujete, pokud právě hledáte již konkrétní obklady a dlažbu nebo si jenom děláte zatím jen představu o trhu, barvě, rozměru, právě pro Vás zde máme návod a radu, jak postupovat přímo k cíli. .

Spoustu času tím můžete ušetřit na další záležitosti spojené s Vaší rekonstrukcí. Ještě nejste rozhodnuti pro konkrétní typ obkladu a dlažby, je důležité si nejprve ujasnit alespoň základní představu, tzn. barvy, rozměry, kladečský plán, použití a další důležité kritéria, tak, aby konečný výsledek byl dokonalý. Toto rozhodování se Vám může velmi dobře podařit přímo na našem skladě, kde Vám představíme všechny akční skladové položky, které jsou jednak ihned k odběru a jsou také za výhodné akční ceny. Tyto akce najdete také zde, na webu v sekci AKČNÍ NABÍDKA. Všechny položky z našeho katalogu lze vidět po dohodě v naší kanceláři, kde Vás rádi uvítáme. Pokud Vaší představě nebude vyhovovat ani jedna akční položka, jistě něco společně nalezneme v nepřeberném množství variant v katalogu výrobců. V případě, že již ale máte jasno a znáte výrobce, konkrétní název a množství, zašlete nám tyto údaje formou poptávky ke zpracování, v co nejkratší době Vám zpět zašleme kalkulaci a potřebné informace ohledně termínu a způsobu dodání, platby atp. Výhodné je také připojit telefonní kontakt. Tak bez obav do toho, se vším Vám poradíme a pomůžeme. Váš tým Ceramic-Service Pro ty z Vás, kteří momentálně řešíte stavbu nebo rekonstrukci a hledáte již konkrétní obklady a dlažby nebo zatím vybíráte ten pravý design, tvar, barvu nebo povrch je zde malý návod a doporučení, jak toto projít co nejefektivněji a nejrychleji a tím ušetřit Váš čas na další záležitosti spojené se stavbou či rekonstrukcí. V případě, že jste na úplném začátku s výběrem, bude nejlepší si nejprve udělat alespoň základní představu o obkladu či dlažbě, které hledáte. Toto se Vám podaří nejlépe přímo na našem skladě vzorků, kde uvidíte akční skladové položky, které jsou jednak ihned k odběru a jsou také za výhodné akční ceny. Tyto naleznete také zde na webu v sekci AKČNÍ NABÍDKA. Všechny položky z našeho katalogu lze vidět po dohodě v naší kanceláři, kde Vás velmi rádi uvítáme a případně Vám vybrané vzorky zapůjčíme na nějakou dobu s sebou domů pro snadnější rozhodnutí. V případě, že Vaší představě nebude vyhovovat ani jedna položka, jistě něco společně nalezneme v nepřeberném množství variant v katalogu výrobců. Doporučujeme Vám si tedy ujasnit technická kritéria hledaného materiálu :

  • stěna, podlaha
  • umístění (uvnitř nebo ven)
  • povrch, barva, rozměr, tvar, otěr a tvrdost
  • cenové rozpětí

Kdykoliv se na nás obraťte s jakoukoliv otázkou či dotazem. Pokud jste již pevně rozhodnuti pro konkrétní typ dlažby nebo obkladu, projděte si ZDE v dolní části stránky seznam výrobců a pakli-že znáte název, pošlete mailem poptávku, připojte také svůj telefon, obratem obdržíte naší nabídku a informaci o termínu a podrobnosti dodání.

Umíme dodat téměř vše. Tak s chutí do toho !!!