Společnost Ceramic service

Vítejte, vážení zákazníci. Velmi nás těší Vaše návštěva. Jsme obchodní firma zabývající se od roku 1996 distribucí, maloobchodním a velkoobchodním prodejem keramických dlažeb a obkladů širokého spektra výrobců, převážně z Itálie, Španělska, Polska, Německa i Česka. Využitím více zdrojů umíme zajistit v relativně krátké dodací době téměř všechny značky a materiály. Kompletace zakázky se tím zkracuje na několik dnů. Naším hlavním cílem je naprosto spokojený zákazník a jsme připraveni udělat opravdu maximum pro Vaší úplnou spokojenost.

Chceme, abyste kontaktem s námi získali opravdu velmi příjemný pocit z dobrého nákupu a servisu. Pokud to bude v našich silách a možnostech, se Vám vždy vynasnažíme dodat služby a zboží za co nejvýhodnějších podmínek a tím Vám ušetřit co možná nejvíce financí třeba na další stavební materiál nebo vybavení bytu. V rámci kompletace zakázky jsme připraveni Vám zajistit i veškeré další vybavení koupelny, nábytek, sanitu, baterie, lišty atd. na jedno odběrní místo. Zveme Vás do sekce AKČNÍ NABÍDKA, kde naleznete zajímavé tipy. Na skladě pro Vás máme ihned k dispozici asi 150 druhů dlažeb a obkladů, ostatní materiály zajistíme do cca 10-20 dnů od objednávky.

Pro zákazníka máme vždy dostatek času a to právě v době, která mu vyhovuje. Rádi Vám nabídneme termín individuální schůzky, kde vše podrobně dohodneme. Stačí tedy využít kontaktní formulář zde nebo zavolat na naše telefonní číslo +420777223723.