• Doprava

  Rozvoz Praha a okolí. Pokud si klient nevyzvedává zakázku osobně na některém z našich skladů, po dohodě mu zakázku zdarma dodáme na místo určení.

  Rozvoz mimo Prahu. Dodání zakázky na větší vzdálenosti je vždy dle individuální dohody s klientem. Klientům ze Slovenska, Moravy a okolí Brna nabízíme zdarma možnost odběru zakázky z brněnské pobočky. vždy dle individuální dohody s klientem.

 • Stavební firma

  Společnost FP FRISPO se specializuje na výstavbu, rekonstrukci a modernizaci vnitřních komerčních a bytových prostor a díky svému širokému portfoliu činností je schopna zajistit pro své klienty komplexní realizaci celé zakázky na klíč.

  Sídlo společnosti, společně s klientským centrem, je v Praze. Svou působností pokrýváme jak Prahu a okolí, tak rovněž celý Středočeský kraj

  podrobnosti... »

 • Osvětlení

  S námi svítíte vždy účelně a hospodárně! Dobré osvětlení je důležitou součástí našeho každodenního života, a tak si nesprávně zavedeným osvětlením nenechte zkazit své zdraví. Ať už se jedná o denní nebo umělé světlo, bez problému vytvoříme návrhy osvětlovacích projektů.

  V oblasti osvětlování a ekonomiky osvětlování máme více než třicetileté zkušenosti. Zaměřujeme se na denní i umělé osvětlení. Jsme členem mezinárodní komise pro osvětlování CIE a spolupracovali jsme při vzniku řady norem pro osvětlování.

  podrobnosti... »

 • Řezání obkladů a dlažby

  Nařežeme Vám všem ... takřka cokoli

  Společnost - VP SERVIS nabízí zakázkové řezaní vodním paprskem. Naše společnost vznikla v roce 1995. Za tuto dobu jsme získaly zkušenosti při spolupráci s velkými společnostmi, ale i malými živnostníky. Sídlo společnosti, společně s klientským centrem, je v Praze. Svou působností pokrýváme jak Prahu a okolí, tak rovněž celý Středočeský kraj.

  podrobnosti... »

 • Ubytování pro dělníky

  Máte zakázku v Praze. Potřebujete ubytování pro firemní zaměstnance

  UBYTOVÁNÍ PRAHA - Nabízíme Vám levné ubytování pro muže i ženy v Praze, na jedno až čtyř lužkových pokojích, které mají spolecné sociální zázemí a kuchynku na každém patre hostelu. Hostel disponuje celkovou kapacitou jednoho sta lužek.

  podrobnosti... »

 • 3D návrhy

  S námi opravíte, postavíte, vyladíte i osadíte!

  Zhotovíme Vám optimální řešení dispozice bytu, 3D návrhy koupelny, kuchyně, obývacího pokoje a dalších místností. Stejně tak Vám budeme nápomocni s úpravou dispozice či vzhledu bytových jader, typových či individuálních domů. Ve výčtu našich prací naleznete i návrhy fasád, letních kuchyní, zahradních jezírek či stájí. Ovšem nekončíme jen samotným navržením, pokračujeme i realizací, tak abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

  podrobnosti... »